Botë

Shtetas serbë vjedhin vetura luksoze në Greqi

Policia greke ka arrestuar dy shtetas serbë të dyshuara për vjedhje të disa automobilave luksozë, në Halkidiki, transmeton Koha.net.

Siç njofton tanjug, fjala është për një femër (24 vjeçe) dhe një burrë (33 vjeçar) për të cilët theksohet të kenë qenë çerdhe e grupit që ka vjedhur automobila.