Botë

Pas vajzës zhduket edhe i fejuari i saj në SHBA

Foto: AP
 

Familja e një djali amerikan, e fejuara e të cilit ishte zhdukur gjatë një udhëtimi më 11 shtator, ka bërë të ditur se është zhdukur edhe djali i tyre.

Brian Laundrie, 23-vjeçar dhe e fejuara e tij Gabrielle “Gabby” Petito 22-vjeçare, kishin nisur udhëtimin e tyre në korrik me një furgon, duke i dokumentuar aventurat gjatë kësaj kohe nëpër rrjete sociale dhe në YouTube.