Botë

Qëllohet për vdekje një burrë në një restorant të Floridës, arriti ta shpëtojë fëmijën e tij

 

Një turist është qëlluar me armë zjarri për vdekje derisa po hante drekë me familjen e tij në një restorant në Miami Beach. Burri po mbronte djalin e tij njëvjeçar, ka thënë policia dhe një anëtar i familjes.

22-vjeçari Tamarius Blair Davis i ka thënë hetuesve se shtiu ndaj 21-vjeçarit Dustin Wakefieldid sepse ai ishte nën ndikimin e disa substancave të cilat “e kanë bërë të ndjehet i fuqishëm”, thuhet në raportin e arrestimit të tij.