Botë

Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo

Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo
Foto: New York Daily News
 

Një adoleshente e pastrehë është gjetur e vdekur dhe e mbështjellë me plastikë, të shtunën, brenda një depoje të braktisur në Manhatan.

19-vjeçarja është gjetur në mëngjes, thotë policia, shkruan NY Daily News.