Botë

Në Tajlandë, i infektuari me koronavirus pështyn në fytyrë një tjetër, dhe më pas vdes

 

Një video tmerruese po qarkullon në internet që shfaq një burrë të prekur me koronavirus i cili pështyn në fytyrë një tjetër udhëtar në Tajlandë, para se të hipte në një tren dhe të binte për vdekje.

Anan Sahoh, 56-vjeç, u testua pozitiv me koronavirus pasi u gjet i vdekur të martën në një tren që po shkonte nga Bangkoku në Narathiwat, ka raportuar “Metro UK”.