Vdes personi që i vuri vetes zjarrin afër Shtëpisë së Bardhë

Vdes personi që i vuri vetes zjarrin afër Shtëpisë së Bardhë

30 May 2019 14:33

Personi që i vuri dje vetes zjarrit në afërsi të Shtëpisë së Bardhë ka vdekur nga lëndimet e marra, ka konfirmuar sot Policia amerikane, raporton Reuters.

Një burrë dje i kishte vënë zjarrin vetes në Ellipse, një hapësirë e njohur për turistët ndërmjet Shtëpisë së Bardhe dhe Monumentit të Washingtonit, transmeton Koha.net.

Një person ia vë vetes flakën afër Shtëpisë së Bardhë, merr trajtim mjekësor

I identifikuari Arnav Gupta, pas incidentit ishte dërguar në spital por kishte vdekur disa orë pas incidentit, ka thënë Policia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme