Rrjedhin fotografi të BMW X2 SUV të ri 2018

Rrjedhin fotografi të BMW X2 SUV të ri 2018

25 tetor 2017 17:47

Anëtari më i ri i familjes së SUV të BMW ka rrjedhë online, para debutimit final të veturës.

BMW X2 do t’i shtohet linjës së modeleve X të BMW-së, i cili do të jetë SUV i madhësisë së mesme e me pamje sportive, transmeton koha.net.

BMW X2 i ri pritet të debutojë shumë shpejtë e të dalë në shitje në vitin e ardhëm, 2018, me një çmim fillestar prej 33 mijë eurosh.

X2 do të jetë modeli i tretë sportiv coupe që pritet të lansohet nga BMW, pas modelit X6 dhe X4.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme