Auto

Koleksioni mbresëlënës i veturave të Karim Benzemas

 

Futbollisti i Real Madridit, Karim Benzema, mburret me një koleksion veturash nga garazhi i tij.

Futbollistët e famshëm dhe veturat e shtrenjta janë një kombinim që duket i pashmangshëm dhe këtij luksi nuk i ka rezistuar dot sulmuesi francez, sigurisht një nga futbollistët më të mirë në planet për momentin.