Auto

Aston Martin Valhallla, thjesht spektakolar

 

Aston Martin ka prezantuar superveturën që do të quhet Valhalla dhe që do të ketë rreth 1,000 kuaj fuqi.

“Vëllai i vogël” i Aston Martin Valkyrie ka pamje spektakolare, gati si bolidët e Formula 1.