Auto

Ferrari punëdore i disa vietnamezëve në shitje për 25 mijë dollarë

 

Shumë kompani prodhojnë kopje të veturave të shtrenjta, disa ia dalin mirë e disa jo. E së fundi, një krejtësisht e veçantë është ndërtuar në Vietnam.

Disa entuziastë të veturave të shtrenjta kanë krijuar një Ferrari F 488 GTB dhe i kanë vënë çmimin 25.000 dollarë, shkruan autoblog.