Auto

G-Power prezanton ‘Uraganin RS’, një BMW M5 me 829 kuajfuqi

G-Power prezanton ‘Uraganin RS’, një BMW M5 me 829 kuajfuqi

I quajtur Uragani RS (Hurricane RS) nga kompania e cila është e njohur për modifikimin e veturave, G-Power, ky BMW M5 është kthyer në një “bishë” rrugore me 829 kuajfuqi.

‘Huricane RS’ vjen me një ngjyrë portokalli metalike dhe mbrojtës super sportiv nga të gjitha anët, transmeton KOHA.