Një i ri krijon automobil të veçantë nga bora në Kashmir

Një i ri krijon automobil të veçantë nga bora në Kashmir

20 January 2020 12:50

Një i ri nga Jammu dhe Kashmiri ka përdorur borën për të krijuar një automobil impresiv sportiv.

Teksa shumica e të rinjve me borë krijojnë dordolec, Zubairi ka kaluar dy ditë për të krijuar automobilin e veçantë.

Në fund, kjo veturë dukej aq bukur sa që u bë lajm botëror e shumë njerëz ndaleshin për të bërë fotografi afër tij.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Jetmir.XH21/01/2020 10:17

Kjo eshte nje gje e mrekullueshme.

Shto koment

Të ngjashme