Auto

Kampionati i Kosovës në automobilizëm vazhdon këtë të diel në Gjilan

Kampionati i Kosovës në automobilizëm vazhdon këtë të diel në Gjilan

Kampionati i Kosovës në automobilizëm vazhdon këtë të diel në Gjilan, ku do të zhvillohet gara e radhës në disiplinën auto sllallom, bëhet e ditur përmes një komunikate për media.

E veçanta e garës është fakti se ajo do të zhvillohet në të dyja konkurrencat (meshkuj dhe femra), ndërsa interesimi është mjaft i madh, transmeton Koha.net.