Paralajmërimi misterioz i Lamborghinit

Paralajmërimi misterioz i Lamborghinit

22 August 2019 22:57

Lamborghini përmes një postimi në Instagram ka paralajmëruar një model të ri misterioz.

Teksa kompania raportohet se po bëhet gati për lansimin e Aventador SVJ 63 Roadster dhe Huracan EVO GT Celebration, postimi i ri nuk jep shumë detaje.

“Diçka e re po vjen. Mezi prisni ta shihni? Veç hapni sytë për të ardhmen”, ka shkruar kompania duke nxitur raportime të shumta se mund të jetë i shumëpërfoluri modeli hibrid.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme