Liberty Walk modifikon Huracanin e Lamborghinit

Liberty Walk modifikon Huracanin e Lamborghinit

16 July 2019 17:17

Kompania e njohur japoneze, Liberty Walk, përsëri është marrë me modifikimin e Huracanit të Lamborghinit.

Ajo ka përgatitur paketën e re “Silhouette Works GT”, të cilën pritet ta prezantojë në panairin e sivjetmë të veturave të modifikuara SEMA që do të mbahet në Las Vegas, transmeton Koha.net.

Tani për tani, janë publikuar vetëm disa fotografi të cilat tregojnë se kjo paketë, ndër të tjera, përfshinë mbrojtësit anësor të zgjeruar, mbrojtësin e përparmë shtesë (spoiler), pragjet e reja, mbrojtësin e pasmë të ri me mbrojtësit shtesë (difuzer dhe spoiler), etj.

Gjithashtu, në ofertë do të jenë në dispozicion edhe rrotat e reja nga alumini si dhe amortizatorët e rinj “Airrex”.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme