Auto

Audi zbulon S6 e S7 2020, TDI për Evropë e TFSI për SHBA

Audi zbulon S6 e S7 2020, TDI për Evropë e TFSI për SHBA
 

Audi Sport ka lansuar 3 modele të reja S, njëri S6 Sedan tjetri S6 Avant si dhe S7 Sportback.

Audi zyrtarisht ka zbuluar e konfirmuar thashethemet që kanë qarkulluar qe tetë vite, motorët me naftë në modele S.