Auto

Audi paralajmëron koncept të ri për këtë javë

 

Kompania prestigjioze gjermane e veturave, Audi, para disa dite ka deklaruar se në panairin e veturave në Shanghai do të prezantojë zyrtarisht këtë javë projektin e saj më të ri.

Ndërkohë, Audi ka publikuar disa skica e fotografi të reja, si dhe ka zbuluar e konceptit të ri, transmeton Koha.net. Koncepti i ri do të quhet Audi E-Tron Sportback.