O’Connell uron Fitër Bajramin

O’Connell uron Fitër Bajramin

14 June 2018 16:32

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka uruar festën e Fitër Bajramit.

“Besimtarëve myslimanë në Kosovë dhe në mbarë botën, ju përcjell urimet e mia të përzemërta për shënimin e fundit të muajit të shenjtë të Ramazanit dhe festën e Fitër Bajramit. Urime festa e Fitër Bajramit!”, ka shkruar O’Connell në facebook, transmeton Koha.net.

Kujtojmë se Fitër Bajrami festohet nesër, ditë e premte.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme