Arbëri

Çavdarbasha thotë se ka dhënë dorëheqje nga posti i zëvendësministres

 

Linda Çavdarbasha ka thënë të shtunën se ka dhënë dorëheqjen nga posti i zëvendësministres në Ministrinë e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës.

Çavdarbasha ka thënë se ka dhënë dorëheqje të enjten, dhe për këtë e ka njoftuar edhe shefin e Qeverisë, Albin Kurti.