Arbëri

Shefi i kabinetit të Konjufcës: Serbia kësaj radhe do ta marrë koston e merituar

 

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka thënë se në takimin e Ohrit “Serbia do ta marrë koston e merituar”.

Në një shkrim në Facebook të shtunën, pas përfundimit të pjesës së parë të takimit midis kryeministrit të Kosovës Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq në Ohër, Kërçeli ka thënë se “Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë”.