Arbëri

PSD-ja vendos fotografinë e Ivanoviqit para Qeverisë

Foto: Alban Bujari / KOHA
 

Partia Socialdemokrate ka vendosur një fotografi të ish-politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq në oborrin e Qeverisë së Kosovës.

Lideri i PSD-së, Dardan Molliqaj u shpreh se deklaratat e Kurtit në përvjetorin e vrasjes së Ivanoviqit janë skandaloze dhe të papranueshme.