Arbëri

Rikthehen reshjet në Kosovë nga nesër

 

Këtë fundjavë do të rikthehet shiu në Kosovë dhe moti i vranët e më i ftohtë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të shtunën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.