Arbëri

Ministrja Hajdari: Një fëmijë u përplas në veturën time

 

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, ka thënë se një fëmijë është përplasur në veturën e saj.

Përmes një postimi në Facebook ajo ka shkruar se i ka ofruar ndihmë fëmijës dhe ka njoftuar organet kompetente.