Arbëri

Gjashtë të vdekur dhe 2.670 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

 

Gjashtë persona kanë humbur betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Gjatë kësaj periudhe, janë kryer 9.485 testime, prej tyre 2.670 kanë rezultuar pozitivë.