Arbëri

Nesër hyjnë në fuqi masat e reja anti-COVID

FOTO: Driton Paqarada/KOHA
 

Kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi, kanë prezantuar masat e reja anti-COVID që do të hyjnë në fuqi nga nesër, 6 dhjetor.

Masat e reja janë ndërmarrë pas paraqitjes së variantit të ri Omicron.