Arbëri

Sot mot me diell në Kosovë

 

Në Kosovë sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3 dhe 5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet ndërmjet 17-20 gradë.