Arbëri

2 të vdekur dhe 42 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Dy persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19 në 24 orët e fundit me gjithsej 2955.

Të dhënat tregojnë se janë regjistruar 42 raste pozitive, nga 3.472 testime.