Arbëri

Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19

 

Dy persona kanë vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa janë regjistruar 133 raste të reja pozitive me koronavirus nga testimi i 4139 mostrave

Në 24 orët e fundit ka vdekur një burrë i grupmoshës 50-59 vjet nga Podujeva dhe një grua mbi 80-vjeçare nga Ferizaj.