Arbëri

Kurti e Vuçiqi “betonojnë” qëndrimet që i dhanë gjatë ditës

 

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kanë përsëritur qëndrimet për targat RKS që i dhanë gjatë ditës.

Dy liderët kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për “të betonuar” këto qëndrime, Kurti në Twitter e Vuçiqi në Instagram.