Arbëri

Vdiq mjeku i njohur Agron Pustina

 

Mjeku Agron Pustina ka vdekur sot në moshën 77-vjeçare, kanë bërë të ditur familjarët e tij përmes rrjeteve sociale.

Pustina ishte ortoped – traumatolog dhe llogaritet ndër të parët në Kosovë në këtë fushë.