Arbëri

Katër të vdekur dhe 502 të infektuar me COVID-19 sot në Shqipëri

 

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë infektuar me COVID-19, 502 persona, si dhe kanë humbur jetën katër qytetarë.

Sipas njoftimit, që nga fillimi i pandemisë numri i viktimave që nga fillimi i pandemisë ka shkuar në 2,519.