Arbëri

Dy të vdekur dhe 195 raste me COVID-19 sot në Kosovë

 

Në Kosovë në 24 orët e fundit kanë vdekur dy persona si pasojë e COVID-19, ndërsa janë regjistruar 195 raste të reja me koronavirus.

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 3730 mostra.