Arbëri

Moti sot me diell

 

Mot me diell dhe stabil do të mbaj sot në Kosovë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat gjatë ditës do të arrijnë në 36 gardë Celsius.