Arbëri

15 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

coronavirus
 

Asnjë person nuk ka vdekur dhe 15 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Ndërkohë Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë kryer 1.713 testime.

Sot janë shëruar 67 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.174.