Arbëri

Një i vdekur dhe 39 raste me COVID-19 sot në Shqipëri

 

Një person ka vdekur dhe 39 raste me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë kryer 3169 testime.