Arbëri

3 të vdekur dhe 91 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

 

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka njoftuar se 3 persona kanë humbur jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Sipas njoftimit, 91 të tjerë kanë rezultuar të infektuar nga 2,818 testime të kryera.