Arbëri

Tre të vdekur dhe 149 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Tre të vdekur dhe 149 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
 

Tre persona kanë humbur betejën me COVID-19 dhe 149 raste të reja pozitive nga 2886 teste janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Në këtë kohë janë shëruar edhe 542 pacientë, duke çuar numrin total të të shëruarve në 101.142.