Arbëri

Pesë të vdekur dhe 234 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Pesë të vdekur dhe 234 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
Foto: Ilustrim
 

Pesë persona të vdekur ka regjistruar Shqipëria në 24 orët e fundit, si pasojë e COVID-19.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shënuar 234 raste të reja.