Arbëri

24-vjeçarja vdiq si pasojë e COVID-19 disa ditë pasi lindi foshnjën

 

Një grua lehonë 24-vjeçare ka vdekur sot në Mjekimin Intensiv të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës si pasojë e COVID-19.

KOHA ka mësuar se e ndjera është nga qyteti i Ferizajt dhe se ka vdekur pas qëndrimit disa ditor në këtë njësi të QKUK-së.