Arbëri

Haxhiu paralajmëron se shumë shpejt nis puna për vettingun

Haxhiu paralajmëron se shumë shpejt nis puna për vettingun
 

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të nisë puna për projektligjin për vetting në sistemin e drejtësisë dhe për konfiskim të pasurisë së pajustifikueshme.

Duke uruar Blerim Sallahun për postin e zëvendësministrit, Haxhiu ka thënë se “së bashku do të vazhdojmë të punojmë në jetësimin e zotimeve tona”.