Arbëri

Osmani takon Grondahlin, bisedon për mundësinë e sigurimit të vaksinave anti-Covid

 

U.d. e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim përfaqësuesin special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Jens Erik Grondahl.

Në takim është biseduar për rëndësinë e konstituimit të institucioneve të Kosovës dhe nevojës për t’u fokusuar në një program zhvillimor që garanton një jetë më të mirë për qytetarët në vend.