Arbëri

20 të vdekur e 916 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

20 të vdekur e 916 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit
Foto: Ilustrim
 

Në 24 orët e fundit në Shqipëri betejën me COVID-19 e kanë humbur 20 pacientë dhe numri i jetëve të humbura nga Covid-19 shkon në 1756.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 916 raste të reja pozitive nga 3689 testime të kryera.