Arbëri

Mustafa për rastin e subvencioneve: Nuk kam arsye t’i iki përgjegjësisë

Mustafa për rastin e subvencioneve: Nuk kam arsye t’i iki përgjegjësisë
 

Ministri në detyrë i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa ka thënë se aksionet si ai i sotëm i Policisë së Kosovës ndaj disa zyrtarëve të kësaj ministrie, duhet të përjetohen si ditë të mira kur qartësohen gjërat dhe drejtësia kryen punët e saj.

Mustafa gjatë një konference për media tha se veprimet e ministrisë që udhëheq ai kanë qenë në koordinim të vazhdueshëm me organet e rendit dhe ligjit.