Arbëri

Vranët dhe reshje bore sot gjatë ditës në Kosovë

Vranët dhe reshje bore sot gjatë ditës në Kosovë
 

Reshjet e borës që po vazhdojnë të bien kanë zbardhur çdo cep të Kosovës.

Kjo situatë meteorologjike do të kushtëzoj mot kryesisht të vranët.