Arbëri

Nesër nis gjysmëvjetori i dytë shkollor, kërkohet respektimi i masave anti-Covid

Nesër nis gjysmëvjetori i dytë shkollor, kërkohet respektimi i masave anti-Covid
Foto: KOHA
 

Në të gjitha shkollat e Kosovës të arsimit parauniversitar nesër fillon gjysmëvjetori i dytë.

Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Ramë Likaj ka uruar me këtë rast nxënësit duke kërkuar respektimin e masave anti Covid-19.