Arbëri

Çfarë premtuan partitë politike deri më tash

Foto: Ilustrim
 

Fushata parazgjedhore zyrtarisht do të nisë më 3 shkurt dhe do të mbyllet më 12 shkurt, por disa parti e liderë janë hedhur furishëm në aksion për të bindur qytetarët se ata janë alternativa më e mirë për zgjedhjet e parakohshme të 14 shkurtit.

Vetëm dje, kryeministri në detyrë Avdullah Hoti pati dy takime me strukturat e LDK-së në Shtime e Ferizaj, e ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, pati tri takime: në Ferizaj, Kaçanik dhe Han të Elezit.