Arbëri

Tre të vdekur e 197 raste pozitive me koronavirus në 24 orët e fundit

Foto: Driton Paçarada / KOHA
 

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar tre të vdekur dhe 197 raste të reja të infektimit me koronavirus.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar 48 persona.