Arbëri

Jozefina Topalli do të jetë pjesë e partisë “Lëvizja për ndryshim”, reagon Basha

Jozefina Topalli do të jetë pjesë e partisë “Lëvizja për ndryshim”, reagon Basha

Kreu demokrat, Lulzim Basha reagoi pas deklaratës së ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli se do të jetë pjesë e partisë “Lëvizja për ndryshim”.

Basha deklaroi para gazetarëve se kushdo që i bën opozitë Edi Ramës dhe përpiqet ta rrëzojë nga pushteti, është i mirëpritur në frontin opozitar.