Arbëri

Tre të vdekur dhe 144 raste të reja me COVID-19 sot në Shqipëri

Tre të vdekur dhe 144 raste të reja me COVID-19 sot në Shqipëri
 

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë konfirmuar 144 raste të reja me Covid në Shqipëri dhe kanë vdekur 3 persona.

Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, e kanë humbur betejën me COVID19 një 57 vjeçar nga Lushnja dhe një 74 vjeçar dhe një 83 vjeçar nga Tirana.