Arbëri

Katër të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 sot në Shqipëri

Katër të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 sot në Shqipëri
 

Katër persona kanë vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar sot në Shqipëri.

Ndërkaq 75 qytetarë janë shëruar në 24 orët e fundit nga Covid-19, duke e çuar numrin total të përgjithshëm në 5214.